Ota yhteyttä - Tähtiremontit Oy ja tilaa ilmainen arviokäynti

Palvelemme kodinremontoijia valtakunnallisesti avaimet käteen -periaatteella. Ota yhteyttä lähimpään myyjäämme, soita valtakunnalliseen remonttinumeroomme tai pyydä maksuton kustannusarvio yhteydenottolomakkeella.

 

Myyntialueet

Tähtiremontit Uusimaa

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Uusimaa

Matti Kaija
puh. 040 197 1879
matti.kaija@tahtiremontit.fi

Työnjohtaja

Arto Soro
puh. 0400 279 249
arto.soro@tahtiremontit.fi

Alue-edustaja

Juha Arvola
puh. 040 557 0248
juha.arvola@tahtiremontit.fi

Tähtiremontit Päijät-Häme

Aluemyyntipäällikkö

Jarmo Salonen
puh. 040 7523356
jarmo.salonen@tahtiremontit.fi

Työnjohtaja

Antti Kalliola
puh. 0400 298 988
antti.kalliola@tahtiremontit.fi

Esittelytilat Kärkkäisellä

Pasaasi 2, Lahti

Tähtiremontit Pirkanmaa

Aluemyyntipäällikkö

Tommi Mäkinen
puh. 040 6325169
tommi.makinen@tahtiremontit.fi

Työnjohtaja

Taisto Kuusela
puh. 040 557 0813
taisto.kuusela@tahtiremontit.fi

Tähtiremontit Varsinais-Suomi

Aluemyyntipäällikkö

Juha-Pekka Arvola
puh. 040 040 6606
juha-pekka.arvola@tahtiremontit.fi

Työnjohtaja

Jouni Toivonen
puh. 0400 187 877
jouni.toivonen@tahtiremontit.fi

Tähtiremontit Pohjanmaa

Tähtiremontit Kuopio

Tähtiremontit Joensuu

Tähtiremontit Jyväskylä

Aluemyyntipäällikkö

Atte Nieminen
puh. 040 158 2256
atte.nieminen@tahtiremontit.fi

Työnjohtaja

Joni Pakarinen
puh. 040 6610620
joni.pakarinen@tahtiremontit.fi

Hallinto ja toimisto

Hallinto

Liiketoimintajohtaja

Jukka Maanonen
puh. 040 7178 221
jukka.maanonen@tahtiremontit.fi

Toimitusjohtaja

Tuomo Karhu
puh. 0400 172 777
tuomo.karhu@tahtiremontit.fi

Toimisto

Ostoreskontra

Jaana Kalajoki
p. 040 717 0400
jaana.kalajoki@tahtiremontit.fi

Myyntireskontra

Hannes Laukkanen
p. 040 717 9923
hannes.laukkanen@tahtiremontit.fi

Reskontran sähköposti

toimisto@tahtiremontit.fi

Rekrytointi

Jarmo Salonen
p. 040 752 3356
jarmo.salonen@tahtiremontit.fi

Myyntijohto

Myyntijohtaja

Tami Ruotsalainen
p. 044 745 6104
tami.ruotsalainen@tahtiremontit.fi

Sijaintimme

Ota meihin yhteyttä!

Suunnitteletko kodin sisäremonttia? Täytä alla oleva lomake ja kysy lisää!

Halutessasi voit rastia myös kohdan "Tilaan samalla maksuttoman arviokäynnin", ja kutsua ammattilaisemme arvioimaan remontin laajuus ja kustannukset. Arviokäynti on ilmainen. Lomakkeen lähetyksen jälkeen sinua lähimpänä toimiva ammattilaisemme on teihin yhteydessä mahdollisimman pian!


Remontoitavat kohteet








Kysy lisää!